אירית ארז - עורכת דין ומגשרת
מומחית ביישוב סכסוכים מורכבים בדרכי שלום
Previous slide
Next slide

אירית ארז עורכת דין ומגשרת

להתגרש בטוב – גירושין בהסכמה

על המשרד
OUR OFFICE

משרדה של עורכת הדין אירית ארז הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום דיני המשפחה, גירושין וירושה. בנוסף, עורכת הדין ארז הינה מגשרת מוסמכת המתמחה בגישור ויישוב סכסוכים משפחתיים בכלל וגישור לגירושין בפרט.

עורכת הדין ארז מובילה את המשרד במקצועיות חסרת פשרות, תוך בניית אסטרטגיה מדויקת המותאמת לכל לקוח באופן ייחודי, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורו, ולהביא לסיום מוצלח בתוך זמן קצר, בין אם זה באמצעות הסכם גירושין הוגן או באמצעות הליכים משפטיים, בהתאם לנסיבות, כשתפיסת העולם במשרדנו הינה "כֹּל זְמָן וְעֵת לְכָל חֵפֶץ תַּחַת הַשָּׁמָיִם (קהלת, פרק ג').

"
כלל גדול בידינו שאין מערכת משפטית יכולה להתפרנס מגופו של הדין בלבד. גופה של מערכת המשפט זקוק הוא לנשמה, ויש שאף לנשמה יתרה

"

שופט בית המשפט העליון בדימוס מנחם אלון​

תחומי התמחות
OUR SERVICES

מאמרים
ARTICLES

"איכות התקשורת בתגובה המתקבלת"

כשמדובר בתקשורת – חשוב כיצד המסר התקבל, כיצד הצד השני קלט את המסר והגיב, ולא הכוונה או מה שניסיתם לומר, כך שהאמירה – בעיה שלו/שלה שלא הבינו – "הפסד שלהם" היא גם בעיה שלנו.

 

על חשיבות הסכם ממון וצוואה

בכל מערכת יחסים זוגית מומלץ ואף חובה לערוך הסכם ממון וצוואה במקביל, שכן, בעוד שהסכם ממון מגדיר את מערכת היחסים הרכושית -זכויות וחובות, במהלך החיים המשותפים ולעת פירוד, צוואה קובעת…

להתגרש בלי לפגוע בילדים

גירושין מביאים לשינוי בכל האספקטים בחיינו: משפחה, עבודה, זוגיות, לימודים ולמעשה בכל תחומי החיים. העיסוק בשאלות גורליות אלו כיצד יראה עולמנו לאחר הגירושין? מה יהיה עם הילדים?

וידאו
PODCASTS

ממליצים
TESTIMONIALS

איתי ש.
איתי ש.
קרא עוד
עורכת דין ארז ליוותה אותי במשך שנה וחצי בגירושין לא פשוטים שעברו המון ירידות ועליות עד להשגת הפתרון הכולל. לאורך כל הדרך, מצאתי באירית אוזן קשבת, תומכת ומייעצת, מכילה ומבינה, לצד מקצועיות ללא רבב, ירידה עד לפרטים הקטנים ושיח רציף מול הצד השני עד אשר הצלחנו להגיע לפשרה בהצלחה רבה. לא אשכח לך זאת, בזכותך סיימתי פרק זה בהצלחה. תודה רבה"
ישראל ג.
ישראל ג.
קרא עוד
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ.
דנה ג.
דנה ג.
קרא עוד
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ.
הקודם
הבא

צרו קשר

אירית ארז, משרד עורכי דין וגישור - דיני משפחה, גירושין וירושה
רחוב מצדה 7, מגדלי ב.ס.ר 4 בני ברק 5326002
03-502-2888 | ierezlaw.com | ierezlaw@gmail.com